حق فراموش شدن

دایرکتوری حذف حساب‌های کاربری

rtbf.ir

سیاست بخش نظرات

همانند تمام پلتفرم‌ها و سرویس‌های مختلف در سراسر دنیا داشتن قوانین مناسب برای کامیونیتی سرویس حق فراموش شدن نیز بسیار پر اهمیت است.

 

ما در سرویس حق فراموش شدن به اشتراک‌گذاری افکار و دیدگاه‌های شما ارزش زیادی می‌گذاریم. برای اطمینان از ایجاد یک محیط مثبت و حمایتی برای همه کاربران در این سرویس، لطفاً قوانین زیر را هنگام ارسال نظرات در سرویس حق فراموش شدن رعایت کنید:

  • حفظ احترام: همیشه با دیگران با احترام رفتار کنید. از گفتارهای توهین‌آمیز، تبعیضی یا خصمانه نسبت به فرد/افراد خودداری کنید.
  • مرتبط بودن نظرات: نظرات شما باید مرتبط با موضوع مورد بحث در آن بخش باشند. از ارسال پیام‌های تبلیغاتی/تجاری یا محتوای غیرمرتبط از موضوع بحث خودداری کنید.
  • شکستن حریم خصوصی: به حریم خصوصی دیگران احترام بگذارید. از اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی افراد بدون رضایت آن‌ها به شدت خودداری کنید.
  • ارسال محتوای نامناسب: از ارسال محتوایی که می‌تواند توهین‌آمیز، تهدیدکننده، فحاشی، نژادپرستی، جنسیت‌زدایی، خشونت‌آمیز یا غیرقانونی باشد، خودداری کنید.
  • مسئولیت‌پذیری: شما مسئولیت کامل نظراتی که ارسال می‌کنید را بر عهده دارید. اطمینان حاصل کنید که نظرات شما حقایق را منعکس می‌کنند و حقوق نشر را نقض نمی‌کنند. تیم پروژه‌ی حق فراموش شدن حق حذف یا ویرایش نظراتی را که این قوانین ما را نقض کنند بدون هر نوع اطلاع قبلی دارد. تیم پروژه در هر زمانی امکان ویرایش قوانین خود را دارد و وظیفه‌ی اطلاع‌رسانی عمومی را ندارد اما سعی در این داریم در صورت امکان هرگونه تغییرات را در شبکه‌های اجتماعی نیز اطلاع‌رسانی کنیم؛ شما به عنوان کاربر سرویس حق فراموش شدن با ارسال نظرات خود در این سرویس، موافقت خود را با قوانین بالا اعلام می‌دارید.

ما از همکاری شما برای ایجاد یک جامعه مثبت و حمایتی در سرویس حق فراموش شدن سپاسگزاریم.

 

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۲/۱۱/۱۷