حق فراموش شدن

دایرکتوری حذف حساب‌های کاربری

rtbf.ir

قوانین سرویس

همانند تمام پلتفرم‌ها و سرویس‌های مختلف در سراسر دنیا داشتن قوانین مناسب برای کامیونیتی سرویس حق فراموش شدن نیز بسیار پر اهمیت است.

 

به صفحه قوانین سرویس حق فراموش شدن خوش آمدید. با استفاده از سرویس حق فراموش شدن، شما با قوانین و شرایط زیر موافقت می‌نمایید. لطفاً این مستندات را با دقت مطالعه کنید.

 

دسترسی و استفاده از سرویس
  • مجوز استفاده: سرویس حق فراموش شدن به شما اجازه می‌دهد تا با رعایت قوانین ما، از سرویس ما استفاده کنید. هرگونه استفاده خارج از چارچوب تعیین شده، ممنوع است.
  • حساب کاربری: در حال حاضر ما امکان ساخت حساب کاربری نداریم.
  • حفظ حریم خصوصی: ما اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری نمی‌کنیم. البته دقت کنید این سرویس یک سرویس متن باز می‌باشد و اگر می‌خواهید در مشارکت آن ناشناس بمانید با اکانت اصلی گیت‌هاب خود مشارکت نکنید زیرا دسترسی به این اطلاعات در دسترس همه می‌باشد.

 

محتوای سرویس
  • حقوق محتوا: کلیه محتوای موجود در سرویس، از جمله متون، تصاویر، و سورس کد، متعلق به سرویس حق فراموش شدن است و تحت لایسنس Apache-2.0 منتشر شده است.
  • مشارکت کاربران: کاربران می‌توانند به صورت ناشناس یا با شناسه، اطلاعات مربوط به سرویس‌های مختلف را ارسال کنند. ما هیچ اطلاعات شناسایی را منتشر نمی‌کنیم. در فرم ثبت سرویس جدید فیلد ایمیل تنها برای اطلاع رسانی اولیه به شما استفاده می‌شود که اختیاری می‌باشد.

 

مسئولیت‌ها
  • استفاده مسئولانه: کاربران موظف هستند از سرویس به شیوه‌ای مسئولانه استفاده کنند و از هرگونه فعالیت مضر یا غیرقانونی اجتناب ورزند.
  • محدودیت مسئولیت: سرویس حق فراموش شدن هیچ مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از استفاده یا عدم قابلیت استفاده از سرویس ندارد.
  • رفع مسئولیت توسعه دهندگان: توسعه دهندگان پروژه سعی در بهبود پروژه دارند و هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات ثبت شده توسط دیگران را در این سرویس ندارند.
  • رفع مسئولیت در مورد محتوا: اطلاعات موجود در سرویس حق فراموش شدن با مشارکت کاربران جمع‌آوری می‌شود از این جهت اعتبار هیچ یک از سرویس‌ها/وبسایت‌ها/اپلیکیشن‌های زیر توسط ما مورد تایید نیست اما سعی می‌کنیم اطلاعات را قبل از ورود به سرویس مورد بررسی قرار دهیم تا تلاش کنیم اطلاعات نامناسب وارد سرویس نشود اما امکان بررسی هویت آن‌ها برای ما وجود ندارد.

 

تغییرات در سرویس و قوانین

سرویس حق فراموش شدن حق دارد در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، تغییراتی در سرویس یا قوانین سرویس ایجاد کند. استفاده مداوم شما از سرویس پس از اعمال تغییرات به منزله پذیرش آن تغییرات است.

 

حل اختلاف

هرگونه اختلاف ناشی از استفاده شما از سرویس‌ها تابع قوانین می‌باشد و اگر سوالی در ارتباط با بخشی دارید از آدرس ایمیل info [ at ] rtbf [ dot ] ir استفاده کنید.

با استفاده از سرویس حق فراموش شدن، شما با قوانین و شرایط بالا موافقت می‌نمایید. اگر با هر یک از این شرایط موافق نیستید، لطفاً از استفاده از سرویس حق فراموش شدن خودداری فرمایید.

 

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۲/۱۲/۲۳